فیلتر
پاک کردن فیلترها
برند

رنگ بدنه

نوع و تعداد

خرید و قیمت آنتن مرکزی

آنتن مرکزی تلویزیونی دیجیتال

آنتن مرکزی تلویزیونی دیجیتال ( به انگلیسی: central antenna) سیستمی است که برای اتصال همزمان تلویزیون به چندین کانال تلویزیونی استفاده می شود. این سیستم از چهار بخش گیرنده، تقویت کننده، توزیع کننده و فرستنده تشکیل شده است. آنتن های مرکزی آپارتمان، اغلب در منازل، هتل ها، بیمارستان ها و ... نصب می شوند.

انواع آنتن مرکزی ساختمان دیجیتال

  • آنتن شاخه ای
  • اسپلیتر آنتن مرکزی
  • فیش اف کانکتور
  • تقویت کننده آنتن مرکزی برقی

آنتن شاخه ای

آنتن مرکزی تلویزیون نوعی آنتن بی سیم است که برای دریافت فرکانس های تلویزیون دیجیتال و آنالوگ استفاده می شود. این آنتن با استفاده از یک میله فلزی امواج رادیویی را در یک جهت تقویت می کند. این انتن مرکزی ساختمان معمولاً در پشت بام خانه قرار می گیرد.

اسپلیتر آنتن مرکزی

تقسیم کننده آنتن مرکزی بدین صورت عمل می کند که تک سیم وارد شده از آنتن را به تعداد واحد های ساختمان خروجی می دهد، به فرض مثال برای یک ساختمان 10 واحدی دارای 1 ورودی و 10 خروجی می باشد، اسپلیتر آنتن به اندازه تعداد واحد های ساختمان دارای خروجی است.

فیش اف کانکتور

برای اتصال مستقیم کابل RG11 به دستگاه آنتن مرکزی برای فواصل طولانی از اف کانکتور استفاده می شود.

تقویت کننده آنتن مرکزی برقی

اینکه یک آنتن برای چندین واحد مورد استفاده قرار بگیرد مطمئنا افت کیفیت خواهد داشت پس برای تقویت سیگنال از دستگاه آمپلی فایر(تقویت کننده آنتن تلویزیون) استفاده می شود، آمپلی فایر ها در انواع مختلف متناسب با تعداد واحد های متفاوت تولید می شوند،

فروش و قیمت آنتن مرکزی برای آپارتمان و ساختمان

آنتن مرکزی برای نصب به تنهایی کافی نیست بلکه ملزومات آن حتما باید تهیه گردند، اما عوامل مختلفی بر قیمت آن اثرگذار هستند به همین علت نمی توان برایش قیمتی واحد یا مشخص ابراز کرد. جهت خرید انواع سیستم انتن های مرکزی به فروشگاه برقیجات مراجعه کنید.