فیلتر
پاک کردن فیلترها
برند

نوع

رنگ بدنه

خرید و قیمت آنتن تلویزیون (هوایی + رومیزی + برقی )

آنتن دیجیتال تلویزیون

آنتن دیجیتال تلویزیون ( به انگلیسی: active-antenna) وسیله ای است که برای دریافت امواج تلویزیون استفاده می شود. آنتن تلویزیون رومیزی و هوایی و اکتیو را می توان در داخل یا خارج از خانه قرار داد و با کابل کواکسیال به تلویزیون متصل کرد.

انواع آنتن تلویزیون بی سیم و رومیزی و هوایی

  • آنتن برقی تلویزیون
  • آنتن تلویزیون رومیزی
  • آنتن هوایی تلویزیون دیجیتال
  • آنتن هوایی گردان

آنتن برقی تلویزیون

آنتن برقی تلویزیون یک نوع آنتن است که برای دریافت سیگنال های تلویزیونی طراحی شده است. این سیگنال ها معمولاً در فرکانس های VHF و UHF ارسال می شوند.

آنتن دیجیتال رومیزی تلویزیون

در برخی از منازل و ساختمان ها امکان نصب آنتن بر روی پشت بام نیست و یا شرایط سیم کشی وجود ندارد، آنتن های رو میزی تلویزیون مناسب این امر هستند.

آنتن هوایی تلویزیون دیجیتال

آنتن های هوایی در پشت بام نصب می گردند و دو نوع گردان و ثابت دارند، این آنتن های گردان ثابت مناسب مراکزی است که قدرت سیگنال در آن ها قوی می باشد، اما نوع آنتن گردان یا اکتیو، کاربردش برای مناطق با سیگنال ضعیف است، نوع گردان در دو مدل دستی و اتوماتیک تولید می شود که مدل دستی باید با دست، آنتن را حرکت داد و جهت مناسب را پیدا کرد، اما اتوماتیک به طور خودکار چرخش می کند.

قیمت و فروش آنتن هوایی و رومیزی و گردان دیجیتال

آنتن های هوایی تلویزیون گردان دیجیتال توسط برند های مختلفی مانند سیماران، هانی و فرایاب تولید می گردند، لذا از این جهت امکان بیان قیمتی واحد یا مشخص نیست.

گارانتی آنتن های گردان ثابت یا اکتیو

تمامی آنتن تلویزیون اکتیو خریداری شده از فروشگاه برقیجات دارای 24 ماه گارانتی می باشند