فیلتر
مرتب سازی
پاک کردن فیلترها
برند

کشور سازنده

حضور و غیاب

نرم افزار فارسی

تحت شبکه

قابلیت اثر انگشت

قابلیت تشخیص چهره

قابلیت رمز

رنگ بدنه

خرید و قیمت اکسس کنترل و دستگاه حضور و غیاب

کنترل تردد و حضور و غیاب

کنترل تردد و حضور و غیاب از دستگاه هایی می باشند که کاربرد های بسیار زیادی در ساختمان ها، مجتمع ها و برج ها دارند و هر کدام بسته به نوع فضای مورد نظر، استفاده می شوند. در ادامه با فروشگاه barghijat همراه باشید تا دستگاه کنترل تردد و حضور و غیاب را به شما معرفی کنیم.

انواع حضور و غیاب

  • اکسس کنترل
  • دستگاه حضور و غیاب

اکسس کنترل

، اکسس کنترل به منظور کنترل ورود و خروج مورد استفاده قرار می گیرد، این دستگاه با شیوه های مختلف از جمله تگ، رمز، اثر انگشت و... عمل می کنند، که به همین دلیل و سایر ویژگی هایش با قیمت های متنوعی در بازار یافت می شود، دستگاه اکسس کنترل ها بررسی می کنند که چه کسی، چه ماشینی در چه ساعتی ورود و خروج داشته است، در واقع برای امنیت هم نیز به کار می روند، چون در صورت عدم تایید اثر انگشت یا رمز اجازه تردد نمی دهند، اکسس کنترل ها می توانند بر روی درب ها، ورودی پارکینگ ها، اماکنی که در زمینه امنیت اهمیت بیشتری دارند، نصب گردند

دستگاه حضور و غیاب

این دستگاه ورود و خروج کارمندان به شرکت را در خود ذخیره می کند و این اطلاعات را با برنامه مدیریت که برایش طراحی شده انتقال می دهد، اطلاعات ذخیره شده توسط دستگاه حضور و غیاب به منظور محاسبه اضافه کاری، حقوق و به طور کل مواردی که به بودن افراد در محل مربوط است استفاده می شود، دستگاه حضور و غیاب نیز برای شناسایی می تواند از روش هایی اعم از کارت، اثرانگشت، تشخیص چهره و... استفاده نماید.

فروش و قیمت دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد

این سیستم های تردد هوشمند با توجه به کارکرد و نوع استفاده در فضای مورد نظر از قیمت های متنوعی درست می شوند. جهت خرید انواع کنترل تردد و حضور غیاب به فروشگاه برقیجات مراجعه کنید.