فیلتر
پاک کردن فیلترها
برند

کشور سازنده

حضور و غیاب

نرم افزار فارسی

تحت شبکه

قابلیت اثر انگشت

قابلیت تشخیص چهره

قابلیت رمز

رنگ بدنه

خرید و قیمت اکسس کنترل ( اثر انگشتی + تشخیص چهره + تحت شبکه )

دستگاه کنترل تردد ( access control)

دستگاه کنترل تردد به انگلیسی ( access control ) به منظور کنترل ورود و خروج مورد استفاده قرار می گیرد، این دستگاه با شیوه های مختلف از جمله تگ، رمز، اثر انگشت و... عمل می کنند، که به همین دلیل و سایر ویژگی هایش با قیمت های متنوعی در بازار یافت می شود، اکسس کنترل ها بررسی می کنند که چه کسی، چه ماشینی در چه ساعتی ورود و خروج داشته است، در واقع برای امنیت هم نیز به کار می روند چون در صورت عدم تایید اثر انگشت یا رمز اجازه تردد نمی دهند، اکسس کنترل ها می توانند بر روی درب ها، ورودی پارکینگ ها، اماکنی که در زمینه امنیت اهمیت بیشتری دارند، نصب گردند و در ادامه باید به این نکته اشاره کرد که اکسس کنترل ها به دو صورت منطقی و فیزیکی هستند، نوع فیزیکی آن برای جلوگیری از ورود و محافظ از اماکن، ساختمان ها می باشد اما نوع منطقی آن برای محافظ از داده و اطلاعات سیستمی به کار می رود.
دستگاه کنترل تردد در موارد متعددی از جمله کارخانه ها و مراکزی که نیاز به محافظت از افراد، دارایی ها و حتی اطلاعات در برابر ورود های ناشناس دارند، کنترل تردد در مسائل امنیت دولتی، نظامی، تحصیلی، تاسیسات بیمارستانی و موارد مرتبط با سلامت جامعه اهمیت بیشتری را به خود نسبت می دهد، همچنین متروها و فروگاه ها هم به این دستگاه احتیاج پیدا می کنند.

انواع اکسس کنترل درب

انواع متفاوتی از کنترل تردد در حال تولید و عرضه به بازار می باشد که از انواع آن می توان به کلید لمسی، تشخیص چهره، اثر انگشت و تحت شبکه اشاره کرد که در ادامه با انواع این اکسس کنترل ها آشنا می شویم.

قیمت و فروش دستگاه اکسس کنترل از تهران

در بسیاری از کشور های خارجی انواع کنترل ترددی هایی که در بالا به آنها اشاره شد متداول هستند و در بسیاری از زمینه ها مورد استفاده قرار می گیرند، اما در ایران نوع بیومتریک کنترل تردد محبوب و شناخته شده می باشد، که در حال حاضر با قیمت های متفاوت به فروش می رسند. جهت خرید انواع access control به فروشگاه برقیجات مراجعه کنید.