فیلتر
پاک کردن فیلترها
برند

تعداد پریز

ارت

طول کابل

تعداد پورت USB

رنگ بدنه

خرید و قیمت محافظ برق صوتی و تصویری ( محافظ برق تلویزیون و کامپیوتر )

محافظ برق کامیپوتر و تلویزیون ( محافظ صوتی و تصویری )

معمولا محافظ های چند راهی برای لوازم صوتی و تصویری کاربرد دارند، آن ها می توانند فزونی یا کاستی ولتاژ را در مقایسه با جریان طبیعی تشخیص دهند و برای مدت کوتاهی از ورود برق به دستگاه جلوگیری کنند، برخی از شرکت های تولیدکننده، محافظ چند راهی صوتی و تصویری خود را با طول سیم و تعداد خانه متفاوت به بازار عرضه می نمایند طول برخی از سیم ها 1.80 سانتی یا 2.80 و 1.50 متری می باشد، همچنین محافظ های صوتی و تصویری می توانند در تعداد خانه های 2، 4، 5 و 6 تایی و حتی بالاتر نیز تولید گردند.
چند راهی ها مانند همه محافظ ها دارای سه چراغ سبز، زرد و قرمز هستند که هرکدام معنی خاص خود را دارند، سبز گواه از ولتاژ طبیعی است و قرمز نشان دهنده ولتاژ غیرطبیعی همچنین چراغ زرد هم نشان دهنده تاخیر برای وارد شدن برق به محافظ می باشد. از محافظ های صوتی تصویری در محافظ برق کامپیوتر و لبتاپ و محافظ برق تلویزیون و ... استفاده می شوند.

فروش و قیمت محافظ برق یخچال و تلویزیون

محافظ ولتاژ های صوتی و تصویری با قیمت های متنوع و کیفیت های مختلف توسط شرکت ها، تولید می شوند، به همین دلیل نمی توان برای آن ها قیمتی یکسان یا واحد بیان کرد. جهت خرید انواع محافظ های برق به فروشگاه برقیجات مراجعه کنید.