فیلتر
پاک کردن فیلترها
برند

جنس بدنه

خرید و قیمت استابلایزر

استابلایزر

استابلایزر وسیله ای است که تقریبا با محافظ برق مرتبط می شود و هردو یک عمل انجام می دهند، وظیفه استبلایزر این است که نوسانات مرتبط با ولتاژ و جریان برق را منظم و درست کند، استابلایزر های برق از وسایل برقی در برابر نوسانات داخلی و حتی خارجی محافظت می کند، تفاوت عمده میان استابیلایزر و محافظ برق بر سر این است که یک استابلایزر تغذیه ولتاژ را منظم می کند اما محافظ برق ولتاژ های اضافی را از سر دستگاه بلاک یا حذف می نماید، این محصول می تواند میزان ولتاژ را برای ثابت نگه داشتن بالا و پایین تنظیم کند.
استبلیزر برای هر نوع وسیله برقی که نسبت به نوسانات ولتاژ حساس است از جمله ابزار های کنترل و بررسی، لوازم خانگی، تجهیزات پزشکی، ماشین های صنعتی، مناسب می باشد. استابلایزر در واقع دارای یک ترانسفورماتور تقویت کننده و یک برد کوچک است که در هر ثانیه قدرت دستگاه را بررسی می کند و در صورت کم یا زیاد شدن ولتاژ به طور خودکار ولتاژ ثابتی را در اختیار دستگاه قرار می دهد.

انواع استابلایزر ولتاژ

انواع مختلفی از استبلایزر در توان و ولتاژ های مختلف تولید می شود که هر کدام با توجه به فضای مورد نظر ما مورد استفاده قرار می گیرند. نمونه این تثبیت کنند های ولتاژ در خانه و یا در صنعت استفاده می شوند که به آن ها استابلایزر خانگی و صنعتی می گویند.

فروش و قیمت استبلایزر برق

استبلایزر برای کاربرد های متفاوتی تولید شده اند بر این اساس در رنج های متفاوت قیمتی قرار دارند. جهت خرید این محصولات به فروشگاه برقیجات کنید