فیلتر
پاک کردن فیلترها
برند

جنس بدنه

خرید و قیمت یو پی اس ( UPS )

دستگاه ذخیره برق UPS

دستگاه UPS ( به انگلیسی: Uninterruptible Power Supply ) به معنی منبع تغذیه بدون وقفه که با عنوان سیستم برق اضطراری هم شناخته شده هستند. یو پی اس ها از اجزای مختلفی تشکیل شده اند که از مهم ترین آن ها می توان به باتری و اینورتر(معکوس کننده) اشاره کرد، اگرچه که یک منبع تغذیه بی وقفه شامل قطعاتی دیگر همچون رکتیفایر و کلید بای پس است اما این دو بر عملکرد منبع تغذیه بدون وقفه اثر بیشتری دارند، سیستم عملکرد این دستگاه ها بدین صورت است که هنگام نرمال بودن شرایط و روند جریان برق، باتری انرژی را ذخیره می کند اما به محض قطع شدن برق یو پی اس فعال می شود و باتری برق ذخیره شده را به قیمت اینورتر می فرستند، بخش معکوس کننده(اینورتر) برق را از AC به DC تبدیل می کند در نهایت به بخش خروجی می فرستد که وسایل استفاده کننده را روشن می کند.

انواع دستگاه ذخیره برق یو پی اس

انواع مختلفی از یوپی اس ها بسته به نوع استفاده ای که دارند در کارخانه ها تولید می شوند، مانند UPS خانگی و صنعتی، UPS آسانسور، یو پی اس دوربین مداربسته و یو پی اس برای مودم و ... که هر کدام بسته به فضای مورد نظر استفاده می شوند. در ادامه با فروشگاه برقیجات همراه شوید تا توضیح مختصری درباره آن ها خدمت شما ارائه دهیم.

یو پی اس خانگی

سیستم یو پی اس خانگی مناسب برای انواع ساختمان ها و مجتمع ها می باشد که به میزان مطلوبی برق را در خود ذخیره می کنند.

یو پی اس صنعتی

دستگاه ذخیره برق صنعتی مناسب برای انواع بیمارستان ها، کارخانه ها و مکان های صنعتی است که از توان های بالایی برخوردار هستند

نمایندگی و مرکز فروش یو پی اس در تهران

یو پی اس ها با عملکرد های مختلف آنلاین، آفلاین و اینتراکتیو تولید و به فروش می رسند از جانبی دیگر ظرفیت باتری آنها، ابعاد و سایر موارد که ممکن است به چشم نیایند همگی بر قیمت یک یو پی اس اثرگذارند، از این جهات نمی توان رنج قیمتی مشخص ابراز کرد، اما به طور کل یو پی اس های آنلاین در مقایسه با سایر گران تر هستند.
جهت خرید انواع منبع تغذیه های بی وقفه به فروشگاه barghijat مراجعه کنید.