فیلتر
پاک کردن فیلترها
برند

جنس بدنه

خرید و قیمت باتری یو پی اس

باتری ups

باتری ups ( به انگلیسی: Uninterruptible Power Supply Battery ) برق را در خود ذخیره می نماید و هنگامی که برق قطع شود از آن انرژی برای دستگاه های متصل استفاده می کند. باتری یو پی اس یک دستگاه الکترونیکی است که برای حفظ تامین برق پایدار برای دستگاه‌های الکترونیکی استفاده می‌شود. باتری های یو پی اس مخصوص دستگاه های یو پی اس بوده و اکثراً در یو پی اس کاربرد دارند. این باتری ها به طور عمده در 4 دسته جای دارند: نیکل کادمیوم، اسید سرب، لیتیوم یون، سیلور آلکالین که هر کدام بسته به استفاده ای از آن ها داریم، به کار گرفته می شوند.

انواع باطری ups

به طور کل سه نوع باطری برای یو پی اس استفاده می شود: نیکل کادیوم، لید اسید و لیتیوم یون. نوع باتری بر عملکرد، طول عمر و هزینه یو پی اس اثرگذار است، معمول ترین باتری که در یو پی اس مورد استفاده قرار می گیرد، لید اسید است زیرا ارزان، قابل اعتماد و به طور گسترده موجود می باشد.

باتری نیکل کادمیوم

باتری های نیکل کادمیوم قابل شارژ هستند و از از اکسید نیکل هیدروکسید و کادمیوم فلزی استفاده می کنند، این دسته از باتری به عنوان نیکاد باتری هم نیز شناخته می شود،

باتری لید اسید

باتری های قابل شارژی هستند که از لید دی اکسید و لید فلزی استفاده می کنند، همچنین به آن ها باتری lab نیز گفته می شود، باتری های لید اسید قدیمی ترین نوع باتری ups ساخته قابل شارژ هستند.

باتری لیتیوم یون

این باتری های یو پی اس هم نیز باتری قابل شارژ می باشد که از یون های لیتیوم استفاده می کند، همچنین این باتری با عنوان لیب هم شناخته می شود، در مقایسه با باتری های اسیدی و نیکل می توانند انرژی بیشتری ذخیره کنند

قیمت باتری یو پی اس

باتری ها انواع و ظرفیت های متفاوتی دارند که بنا به شرایط و مقدار زمانی که قرار است به واسطه آنها ups برق را تامین کنند قیمت آن ها فرق می کند.

فروش باتری ups در تهران

جهت خرید انواع باطری های یو پی اس و اطلاع از درصد تخفیف به فروشگاه برقیجات مراجعه کنید.