فیلتر
پاک کردن فیلترها
برند

گارانتی

شکل دوربین

رنگ بدنه

خرید و قیمت دوربین مداربسته تحت شبکه ip camera)

دوربین مداربسته تحت شبکه (ip cctv system)

دوربین مداربسته تحت شبکه (ip Internet protocol camera) نسبت به دوربین های آنالوگ که جزو دوربین های اولیه محسوب می شوند، فناوری جدیدتری دارتد و برای ذخیره اطلاعاتش نیاز به دستگاه NVR است، دستگاهی که برای دوربین های آیپی مورد استفاده قرار می گیرد تنها یک ورودی دارد به همین دلیل تمامی کابل های کشیده شده از دوربین به واسطه یک تبدیل کننده (سوئیچر) به یک کابل تبدیل و به دستگاه متصل می گردد.
دوربین های آی پی IP از لحاظ امنیتی در سطح بالایی قراردارند، به علت اینکه این دوربین ها به طور خودکار اطلاعات خود را کد گذاری می کنند که این امر آن ها را تا حدودی از نفوذ و هک دور نگه می دارند.

انواع دوربین مداربسته تحت شبکه

دوربین های ip انواع بسیار زیادی دارند و هر کدام با توجه به کارکرد و نوع فضا مورد نظر، قابل استفاده هستند. دوربین های تحت شبکه از نظر کیفیت تصویر به 6 دسته تقسیم می شوند،1MP 1.3MP ،2MP ،4MP ،5MP ،8 MP

دوربین مداربسته تحت شبکه دام

دوربین های ای پی، ظاهری گنبدی شکل دارند، جنس بدنه آن ها می تواند از فلز یا پلاستیک باشند. این محصولات با درجه حفاظت های متفاوت در بازار موجود هستند، اما به طور عمده بیشتر در محیط های داخلی مورد استفاده قرار می گیرند.

دوربین IP اسپید دام

دوربین های آیپی اسپید دام نسبت به دام از ویژگی های بیشتری برخوردار هستند، قابلیت چرخش 360 درجه دارند و می توان به وسیله آن ها فواصل دور را زوم کرد.

دوربین تحت شبکه IP بولت

ظاهری شبیه به مستطیل شکل دارند، اکثر آنها بدنه فلزی دارند و درجه حفاظت IP بالا، بیشتر در محیط های خارجی مورد استفاده قرار می گیرند.

فروش و قیمت و خرید دوربین ip از برقیجات

دوربین های تحت شبکه با کیفیت و انواع مختلفی در بازار عرضه می شوند، از همین جهت نمی توان قیمتی مشخص برای آن ها بیان کرد. جهت خرید انواع محصولات دوربین آی پی ایرانی به فروشگاه برقیجات مراجعه کنید.